FAQ


Co zawiera cena wynajmu?
Cena wynajmu zawiera:
- 8-godzinny wynajem sprzętu rozłożenie i złożenie sprzętu
- ubezpieczenie OC obsługa urządzenia oraz ich nadzór (nie ochrona!)
- maty ochronne rozkładane przed każdym dmuchańcem
Gdy wynajmę urządzenie na 2-3 godziny to zapłacę mniej?
Nie, wynajem urządzeń na czas krótszy niż standardowy nie oznacza proporcjonalnej obniżki ceny wynajmu. Związane jest to z całym procesem obsługi imprezy, na który składa się transport urządzeń, ich rozłożenie i złożenie oraz ewentualna obsługa. Wszystkie te działania zajmują sporo czasu, i związane są z kosztami obsługi imprezy. Bardzo często proces przygotowania urządzeń do użycia trwa na tyle długo, iż uniemożliwia wynajem danego urządzenia w tym samym dniu innemu klientowi. Stąd też, ewentualne obniżki z tytułu krótszego czasu niż standardowy są nieznaczne i za każdym razem ustalamy je indywidualnie z klientem.
Co będzie z atrakcjami w razie niepogody?
W razie wystąpienia złych warunków atmosferycznych (silny deszcz, wietrzna pogoda) nie jesteśmy w stanie udzielić Państwu rabatu. Ryzyko nie udanej imprezy z powodu pogody ponosi zamawiający. Wiąże się to z dość kosztownym procesem przygotowywania zamówionych atrakcji, jak i niemożnością wynajęcia urządzeń innemu klientowi z innego rejonu. Jednakże niektóre zamki mogą być eksploatowane w czasie deszczu jeżeli mają „plandekowy dach”, ale nawet to nie uchroni zabawy od silnej ulewy.
Jakie są warunki instalowania urządzeń?
Ogólne warunki instalowania urządzeń:
płaskie podłoże. zasilanie 230 V do 50m. ochrona atrakcji. Płaskie podłoże. Każda płaska powierzchnia nadaje się do rozłożenia na niej dmuchańca. Nadaje się beton, śnieg czy czysty piasek, jednak najbezpieczniejsza jest trawa. Należy przy tym pamiętać, aby podłoże było pozbawione jakichkolwiek ostrych elementów i to nie tylko pod powierzchnią dmuchańca, ale także w jego bezpośrednim otoczeniu (np. krzaki róż).
Zasilanie z sieci 230 V, w odległości do 50m. Większość urządzeń wymaga podłączenia do sieci energetycznej o napięciu 230V. Źródło zasilania o mocy w zależności od urządzenia powinno znajdować się w zasięgu do 50m. Przy większych odległościach mogą wystąpić zbyt duże spadki napięcia, powodujące niewłaściwą pracę urządzeń. W razie niemożności zorganizowania prądu na danej imprezie posiadamy agregat prądotwórczy. O takiej sytuacji należy nas wcześniej poinformować i uzgodnić wszystkie warunki. Ochrona atrakcji. Nasza załoga odpowiada za rozłożenie i złożenie urządzeń, ich stan techniczny oraz nadzór nad uczestnikami zabawy. Nie odpowiadamy natomiast za zachowanie się osób oczekujących w kolejce do urządzeń rozrywkowych oraz wynikające z tego skutki. Prosimy zwrócić uwagę na to, że na imprezach otwartych (np. festyn dla miasta), a także imprezach zamkniętych (pow. 500 uczestników) rodzi się potrzeba dodatkowej ochrony porządkowej w pobliżu naszych urządzeń (1 ochroniarz na 3 urządzenia rozrywkowe.) W przeciwnym razie mogą wstąpić spore trudności z opanowaniem porządku wśród osób oblegających w/w urządzenia.
Jakie są warunki zamówienia urządzeń?
Aby Państwa zamówienie zostało przyjęte do realizacji trzeba przesłać do naszej firmy wypełniony formularz zamówienia oraz podpisaną umowę, która zostanie do Państwa wysłana przez naszego pracownika po otrzymaniu wypełnionego formularza zamówienia. Kolejnym krokiem jest wpłacenie zaliczki w wysokości 30% wartości wynajmu (netto). Po podpisaniu przez Państwo umowy i jej odesłaniu oraz uregulowaniu danej kwoty zaliczki zagwarantujemy Państwu przyjęcie zamówienia do realizacji. Jaki czas dzierżawy obejmuje standardowo cena wynajmu? Standardowy czas wynajmu to 8 godzin pracy. Nie wliczamy do tego okresu związanego z dotarciem na miejsce imprezy, jak również związanego z rozłożeniem i złożeniem urządzeń. Godziny wynajmu muszą Państwo określić w podpisywanej umowie, która będzie dla Państwa gwarantem zrealizowania danej usługi w wyznaczonych godzinach. Na podstawie tejże umowy będziemy w stanie określić czas niezbędny do przetransportowania i rozłożenia zamówionych urządzeń zostawiając przy tym pewną rezerwę czasową na nieprzewidziane zdarzenia. Wszystko po to, aby być gotowym do pracy o wyznaczonej przez Państwa godzinie!