Atrakcje na imprezy


Prezentujemy Państwu jedyne w swoim rodzaju atrakcje na imprezy, w tym pełne pozytywnych emocji zjeżdżalnie dmuchane, zamki na wynajem oraz inne dmuchańce dla dzieci. Dodatkowo proponujemy konstrukcje imitujące wyspy przygód czy egzotyczną dżunglę. Oferujemy także stroje sumo, bramki celnościowe, mrożące krew w żyłach dyby czy miękkie place zabaw. Moc kolorów, najwyższa jakość wykonania, solidność oraz bezpieczeństwo użytkowania to najważniejsze atuty produktów oferowanych przez firmę Kinderlandia. Zestaw niepowtarzalnych atrakcji uświetni każdą imprezę plenerową, rodzinny festyn czy piknik pod chmurką. Wszędzie gdzie pojawiają się nasze urządzenia dmuchane, stają się najlepszą okazją do zabawy. Okupowane przez najmłodszych atrakcje na imprezy z pewnością podnoszą ich widowiskowość i sprawiają, że zarówno dzieci, jak i ich rodzice na długo zapamiętują wspólnie spędzone chwile.

Bananowa Wyspa

Bananowa wyspa – bieg z przeszkodami: duży tor z przeszkodami dla dzieci i dorosłych. Wspaniała okazja do podjęcia rywalizacji w parach i sprawdzenia swojej zwinności, siły i wytrzymałości. Do pokonania jest wiele przeszkód pionowych, poziomych i skośnych. Dla utrudnienia zawodnicy przebrani mogą być za goryle i przenosić ogromne banany przez wyspę. Punkty naliczane są za ilość bananów zebranych w ciągu wyznaczonego czasu. I tu ciekawostka! Zawodnicy mogą również pokonać ten tor w strojach SUMO…
Wymiary: 5,2m szerokości, 18m długości, 4m wysokości.

Bramka celnościowa

Bramka celnościowa – ta jednostka ma wiele zastosowań – może służyć jako:

- bramka celnościowa,

- zadaszenie pod mały zestaw nagłośnieniowy,

- namiot pod punktację dla współzawodniczących drużyn.

Wymiary: 6m długości, 6m szerokości.

Dżungla

DŻUNGLA – tor przeszkód; zawodnicy próbują przedostać się z jednego końca dżungli na drugi, będąc jednocześnie powstrzymywani przeszkodami operowanymi przez zawodników z przeciwnej drużyny. Celem jest dostarczenie jak największej ilości fantów.
Wymiary: 18m długości, 4m szerokości, 5,2 wysokości.

Miękki plac zabaw

MIĘKKI PLAC ZABAW dla dzieci – fantastyczny zestaw niewymagający prądu, ani dużych pomieszczeń. Komplet składa się z: łódki kanu, w której we dwójkę można się pokołysać; bałwana z wielkim marchewkowym nosem – nie rozpuści się nawet w pomieszczeniu; super szybkiego motoru; bolidu formuły 1 dla małych fanów Kubicy; wozu strażackiego dla przyszłych bohaterów; helikoptera dla amatorów podniebnych podróży; rozbujanej huśtawki kraba; upartego osiołka do oswojenia; wielkiego czarnego kota; wielofunkcyjnych puzzli w rozmiarze XXL składających się z 9 wielkich kostek i ramy – po ułożeniu można po nich śmiało skakać lub spokojnie poleżeć. Większość z tych zabawek można dowolnie składać i rozkładać na części, ponieważ ich poszczególne elementy połączone są ze sobą za pomocą rzepów. Jest to wspaniały zestaw zabawowy dla maluchów. Gwarancja wyjątkowej atrakcji na imprezę!

Super Hero – Hulk&Batman

Super Hero Wrestling – Batman&Hulkto gratka dla starszych wielbicieli dobrej zabawy (młodzież i dorośli). Stań się super bohaterem:
- Hulkiem – wielkim, zielonym zmutowanym stworem w różowych gaciach
- Batmanem – super mięśniakiem w błękitnym stroju i czarnej pelerynce
Zakładając te kostiumy z pewnością poczujesz wielką moc i będziesz cieszył się z tej oryginalnej atrakcji na imprezę! Sprawdź sam jak to jest mieć nadludzką siłę i wytrzymałość. Stań do walki na pięści, kopniaki i przepychanki.
Zapasy pod postacią Hulka i Batmana to niepowtarzalna okazja do użycia „argumentu siły” bez agresji i urazów, jakich możemy doświadczyć na prawdziwym ringu. Ogromne, gąbczaste stroje i rękawice, ochraniacze na głowę i duże miękkie podłoże z maty gwarantują bezurazową walkę. Wszystko to sprawia, że pojedynek Hulka i Batmana to nie tylko doskonała zabawa dla walczących, ale również moc śmiechu na widowni!

Zapasy Sumo

Malowanie buzi

Dyby

Dyby – więzy drewniane z wycięciami na głowę i ręce. Wspaniałe urządzenie do „samo-ukarania się”. Proponujemy wersję dla dwóch osób – we dwoje raźniej jest się zakuć!

Maszyna do robienia POPCORNU

Maszyna do robienia WATY CUKROWEJ

Zamek do wydawania waty i popcornu

Zamek do sprzedaży waty cukrowej, popcornu, lodów itp
– Wspaniały, bajecznie kolorowy zamek dmuchany, a w środku same pyszności! Batoniki orzechowe; cukiereczki kolorowe; ciasteczka waniliowe i czekoladowe; wata cukrowa – puszysta biała, różowa, niebieska, a obok trzaskający popcorn – ciepły, pachnący, chrupiący. Daj się skusić! Dla małego, dla dużego, dla każdego coś pysznego!
Wymiary: 4,5m długości, 4,5m szerokości.