Namioty z wyposazeniem

Przyjęcie pod gołym niebem? Wesele, urodziny, a może wydarzenie artystyczne? Jeśli chcą Państwo zorganizować imprezę na zewnątrz, warto sięgnąć po wytrzymałe, stabilne namioty z wyposażeniem. Takie konstrukcje osłonią gości przed słońcem, deszczem lub wiatrem, pozwolą także na stworzenie dogodnej przestrzeni w każdych warunkach.

Proponujemy Państwu nie tylko namioty, ale także wyposażenie: krzesła wraz z eleganckimi pokrowcami, okrągłe stoliki, a także stołówkowe ławy. W zależności od wybranych egzemplarzy, będziecie mogli stworzyć przestrzeń dla wielu osób – tak gości weselnych, uczestników konkursu recytatorskiego, jak i harcerzy w czasie obozu w lesie. W asortymencie znajdują się także stabilne, sztywne podłogi do namiotów, pozwalające na rozstawienie pod materiałowym dachem nagłośnienia, małej estrady czy podium.

Nasze hale mają zwijane ściany – możliwe jest więc tak stworzenie zamkniętej konstrukcji, na przykład przy mocnym wietrze, jak i otworzenie namiotu, gdy pogoda dopisuje. Dzięki oknom wykonanym z folii do środka może wpadać naturalne światło, więc przebywanie w środku zawsze jest komfortowe i przyjemne.

Hala namiotowa 10x30m

Namiot ze świetlikiem

Namiot capri

Podłoga do hali namiotowej

Krzesełka plastikowe

Krzesłka z miękkim siedziskiem

Pokrowce na krzesła

Stolik okrągły

Ławostoły