Zamek ze zjezdzalnia Nemo

Zamek ze zjeżdżalnia NEMO - to urządzenie, które zbiera aplauz wszędzie tam, gdzie się pojawia – podwodny świat super gwiazdy filmowej rybki Nemo! W środku tej niebieskiej krainy czeka na ciebie wiele niezwykłych postaci – wielka różowa rozgwiazda, a obok niej miękka, przytulna ośmiorniczka. Ale UWAGA! w oddali czyhają rekiny – Żarło, Tępy i Młot, ale spokojnie – cała trójka próbuje przejść na wegetarianizm… Dla tych nie umiejących pływać mamy koło ratunkowe, na którym zawsze można bezpiecznie podryfować. Są tam też okienka przez które można pomachać do rodziców. Mini zjeżdżalnia pozwala na chwilę ucieczki z tego cudownego niebieskiego akwarium. Super atrakcja dla poszukiwaczy rybki Nemo. 
Wymiary: 4,5m szerokości, 7,5m długości

Zamek Smok

Zamek SMOK - Smok to stworek fajny jest, jeśli zechcesz może połknąć cię! Choć paszcza kłów białych pełna, zwierzak ten jest całkowicie przyjazny i oswojony. Wbiegnij po języku prosto do jego różowego brzuszka gdzie wesoło harcują trzy ludziki, z którymi śmiało można poskakać, można ich wszystkich poprzewracać, a oni ciągle wstają. Przez okienka w brzuchu smoka można pomachać do mamy.
Wymiary: 4,5m szerokości, 7,5m długości.

Zamek ze zjezdzalnia Kubus Puchatek

Zamek ze zjeżdżalnią KUBUŚ PUCHATEK (duży) - to prawdziwa gratka dla amatorów brykania! Któż bowiem nie chciałby oddać się szaleństwu skakania w towarzystwie wesołej ekipy Kubusia Puchatka z Tygryskiem na czele?! Zwłaszcza, że to urządzenie posiada wszystko co dzieci mogą sobie wymarzyć – super skoczną poduchę z Kłapouchym i Tygryskiem w roli głównej, basen z piłeczkami w towarzystwie wesołego Kangurka i Krzysia, a do pełni szczęścia mini ślizgawkę. Murowany HIT na imprezie plenerowej, ale przede wszystkim na urodzinach i przeróżnych imprezkach okolicznościowych.
Wymiary: 4,5m długości, 6m szerokości.

Banka Wstanka

Zamek lub basen z piłkami BAŃKA WSTAŃKA - fantastycznie kolorowy zamek, na którego szczycie dumnie rozsiadł się Pan Bańka. Jego historia choć krótka, to dość wstrząsająca:

Pan Bańka Wstańka na murze siadł.
Pan Bańka Wstańka z wysoka spadł.
I wszyscy konni i wszyscy dworzanie
Złożyć do kupy nie byli go w stanie.

Po dosypaniu piłeczek śmiało można się poturlać z Panem Bańką. W wolnej chwili można pomachać do mamy przez siatkowe okienka.
Wymiary: 4m długości, 4m szerokości.