Zamki dmuchane

Dzieci uwielbiają zakamarki, wspinaczki, przeciskanie się przez wąskie przejścia, a nade wszystko – skakanie i zjeżdżanie. Dlaczego więc nie wynająć dla nich takiego dmuchanego zamku, który pozwala na wszystkie te aktywności?

Nasze atrakcje są kolorowe i przestronne, gwarantują wspaniałą zabawę dla wielu dzieci naraz. Zamki dmuchane warto wynająć więc na festyny, targi czy inne masowe imprezy – miejsca starczy dla wszystkich pociech! Dzięki szerokim okienkom w każdej budowli, najmłodsi i rodzice mogą widzieć się nawzajem, co wpływa na komfort i poczucie bezpieczeństwa u jednych i drugich.

Oferowane przez nas dmuchane zamki pozwalają na kreatywną zabawę: dzieci znajdą w środku konstrukcje, pod którymi mogą przechodzić, zjeżdżalnie, po których mogą się zsuwać, a także półpiętra, pozwalające na najróżniejsze gry wyobraźni. To ogromna zaleta zwłaszcza w punktach zorganizowanej opieki nad dziećmi na imprezach targowych, gdy czas spędzany bez rodzica może się wydłużyć. Nasze atrakcje nie pozwalają pociechom nudzić się nawet przez chwilę!

Zamek ze zjeżdżalnią nemo

Wiele atrakcji, jedna konstrukcja! Na każdej imprezie nasze zamki dmuchane cieszą się ogromną popularnością, a wśród nich prym wiedzie Nemo. Oferuje on dużą przestrzeń, w której znajduje się i zjeżdżalnia, i koła ratunkowe do przeciskania się czy wielkie poduszki, na które można wpadać bądź się za nimi chować. Ponieważ dmuchaniec ma wysokie ściany, dzieci mogą skakać w nim do woli bez ryzyka wypadnięcia na zewnątrz. Całości dopełniają przyjemne dla oka kolory i atrakcyjne nadruki z sympatycznymi rybkami.

Zamek smok

Kolorowy, sympatyczny pyszczek widać już z daleka: mogą Państwo mieć pewność, że do tej konstrukcji dzieci będą ściągać z terenu całej imprezy! Smoczy zamek dmuchany do wynajęcia jest duży, bez trudu pomieści wiele pociech w różnym wieku. Oprócz miękkiego, skocznego podłoża i wysokich ścian, znajdują się w nim trzy figury, zachęcające do siłowania się i przewracania – atrakcja szczególnie lubiana przez najmłodszych. Po harcach w środku dzieci mogą bezpiecznie zjechać po smoczym języku z powrotem na zewnątrz.

Zamek Kubuś

Najlepszy wybór na masowe imprezy, a także jako atrakcja na urodzinach! Dmuchane zamki z Kubusiem Puchatkiem, Tygryskiem i Maleństwem to masa zabawy: znajduje się tu i duża, skoczna podłoga, i uwielbiany przez dzieci basen z piłeczkami, a ze środka można wyskoczyć na miękką poduszkę lub zjechać po zjeżdżalni. Atrakcyjne kolory przyciągają wzrok, a wizerunki lubianych bohaterów zachęcają do zabawy nawet nieśmiałe pociechy. Z tego powodu dmuchaniec sprawdzi się na każdym wydarzeniu, także tam, gdzie dzieci się nie znają.

Banka wstanka

Dwa w jednym: konstrukcja ta może być zarówno miejscem do skakania, jak i basenem wypełnionym piłeczkami. Wynajem takiego zamku dmuchanego na imprezę to gwarancja zapewnienia dzieciom wspaniałej zabawy przez bardzo długi czas. Dzieci mogą w środku biegać, skakać, bezpiecznie się przewracać, wreszcie nurkować pośród piłek i rzucać je do siebie – dzięki siatkom w oknach nie ma obaw, że cokolwiek wypadnie ze środka! Rozmiary dmuchańca pozwalają na umieszczenie go nawet na ograniczonej przestrzeni.