Zjeżdżalnie dmuchane

Nie może ich zabraknąć na żadnym festynie, w wesołym miasteczku ani na targach, na które rodzice przychodzą razem ze swoimi pociechami. Zjeżdżalnie dmuchane do wynajęcia sprawdzą się także jako atrakcja na imprezach dla dzieci: urodzinach, choinkach czy balach przebierańców.

Nasze konstrukcje pozwalają na swobodną zabawę wielu dzieci naraz. Są także monumentalne: Tarzan ma aż osiem metrów wysokości, a baszty Rycerza widać już z daleka! Dzięki temu dmuchane zjeżdżalnie łatwo można dojrzeć nawet na dużej imprezie. Obiekty pozwalają na wspaniałą zabawę: rampy gwarantują płynny ruch i wygodne wspinanie, do tego w zamku oprócz ześlizgiwania można także poskakać.

Wynajem zjeżdżalni dmuchanych to dobry pomysł zwłaszcza wtedy, gdy chcemy zabawić wiele dzieci naraz. Sprawdzą się więc one także w przedszkolach oraz w miejscach, gdzie rodzice zostawiają pociechy pod nadzorem opiekunów. Duże przestrzenie, szerokie rampy do ześlizgiwania i wspinania sprawiają, że z jednego obiektu naraz może korzystać spora liczba najmłodszych.

Zjeżdżalnia tarzan

Bardzo wysoka konstrukcja, pozwalająca spojrzeć z góry na wszystko dookoła – dzieci poczują, że mają głowy w chmurach! Zjeżdżalnie dmuchane do wynajęcia tego typu pozwalają na sprawne wspinanie się więcej niż jednej pociechy naraz. Duża jest także przestrzeń zjazdu, można ześlizgnąć się zarówno na wprost, jak i bokiem. Idealny wybór na imprezy masowe, gdy przewidujemy duże zainteresowanie i wielu małych gości na obiekcie. Barwne kolory przyciągają już z daleka, przez co konstrukcja może być wykorzystywana jako punkt orientacyjny.

Zjeżdżalnia dino

To atrakcja o mniejszych rozmiarach, dzięki czemu perfekcyjnie sprawdzi się w przydomowym ogrodzie czy na placu zabaw, a także i pod dachem. Dmuchana zjeżdżalnia z pewnością spodoba się dzieciom – jest barwna, przedstawia sympatycznego dinozaura, po którego grzbiecie można wspinać się i bezpiecznie zsuwać. Idealna do wynajmu na przyjęcia, na przykład bal przebierańców czy choinkę, a także na urodziny czy inne imprezy okolicznościowe. Może z niej korzystać naraz kilka pociech. Świetna zabawa na wiele godzin gwarantowana!

Zamek rycerz

Dla księżniczek, książąt, a także dla paziów i smoków – bez względu na to, kim chciałoby zostać dziecko, w średniowiecznym zamku rycerskim może puścić wodze fantazji! Te duże dmuchane zjeżdżalnie do wynajęcia pozwalają na zabawę wielu pociechom naraz, dlatego świetnie sprawdzą się jako atrakcja na targach, festynach i innych masowych imprezach. Posiadają dwie rampy do zjeżdżania, przez co najmłodsi nie muszą długo czekać na swoją kolej, dzięki czemu zabawa toczy się płynnie i sprawia ogromną radość.